ELENI z wizytą w Hospicjum św. Jana Bożego

Witając się i pochylając nad każdym chorym, piosenkarka  podkreślała w rozmowie, że jednoczy Eleni 1się ze wszystkimi w ich bólu i cierpieniu, życząc im zarazem szybkiego powrotu do zdrowia, cierpliwości w niesieniu krzyża codziennych trosk.

Artystka powiedziała, że po części czuła się propagatorką idei hospicyjnych, pragnąc razem z Pracownikami, Wolontariuszami,  a przede wszystkim Pacjentami i ich Rodzinami uczcić w sposób szczególny dzień, który 13 maja 1992 roku został ustanowiony przez błogosławionego Jana Pawła II – papieża, chcącego uwrażliwić świat na obecne w życiu każdego człowieka cierpienie.

Eleni 3a

Ponadto podczas swojej wizyty w Hospicjum ELENI wykonała wspólne pamiątkowe zdjęcie z każdym pensjonariuszem i  zaśpiewała kilka utworów muzycznych.