Pola Nadziei - Dni Żonkila dla Hospicjum 26-30 kwietnia br.

Symbolem akcji Pola Nadziei, jest ŻONKIL, który jako kwiat był w czasach starożytnych oznaką nadziei na nowe życie – odrodzenie, a w tradycji chrześcijańskiej symbolizuje triumf poświęcenia nad egoizmem, miłością nad śmiercią, miłości niebiańskiej nad ziemską. Kwiat ten poprzez swoją subtelność, barwę i zapach uświadamia wyższe cele istnienia i wyraża kruchość i ulotność życia.

Od kilku lat Hospicjum św. Jana Bożego aktywnie uczestniczy w tej ogólnopolskiej akcji. W tym roku, w dniach 26-30 kwietnia br. bracia bonifratrzy i wolontariusze przystępują do tego wiosennego wydarzenia pod hasłem „POLA NADZIEI - DNI ŻONKILA DLA HOSPICJUM".
Będzie ich można spotkać wręczających żonkile m.in. w centrum Wrocławia.

Wszystkich zainteresowanych chęcią wsparcia,  lub udziału w akcji Pola Nadziei zapraszamy do kontaktu mailowego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznego z Koordynatorem Wolontariatu Hospicyjnego bratem Leopoldem Szatkowskim -  794 532 557.