Podziękowania - Dni Żonkila dla Hospicjum 2013

Żonkil 1Konwent OO. Bonifratrów oraz Hospicjum Bonifratrów pw. św. Jana Bożego we Wrocławiu dziękuje bardzo serdecznie Wszystkim osobom zaangażowanym w akcję POLA NADZIEI - DNI ŻONKILA DLA HOSPICJUM przeprowadzoną w dniach 26-30 kwietnia 2013 r., a Darczyńcom za dary serca do puszek Braci Bonifratrów i Wolontariuszy.

Szczególne wyrazy wdzięczności kierujemy na ręce wrocławskich centrów handlowych: IKEAIkea Park Handlowy Bielany PARK HANDLOWY BIELANY oraz PARK HANDLOWY AUCHAN BIELANY za dar Serca w postaci udostępnienia swoich obiektów w celu przeprowadzenia zbiórki.

Auchan Park handlowy BielanyOgółem zebrano kwotę 4,027 zł. i 15 gr. Zebrane pieniądze zostaną wykorzystane na bieżącą działalność Hospicjum.

Z bonifraterskim Bóg zapłać:
o. Karol Siembab OH, Przeor Konwentu OO. Bonifratrów we Wrocławiu oraz br. Leopold Szatkowski OH, Koordynator Centrum Wolontariatu przy Hospicjum Bonifratrów pw. Św. Jana Bożego