Podsumowanie #razemdlahospicjum

Cały zespół terapeutyczny wraz z pacjentami Bonifraterskiego Centrum Opieki Hospicyjnej - Hospicjum Bonifratrów Św. Jana Bożego dziękuje Studenckiemu Kołu Naukowemu Młodych Menedżerów Uniwersytetu Medycznego  (https://www.facebook.com/sknmmenedzerow/we Wrocławiu za zorganizowanie na portalach społecznościowych akcji promocyjnej #razemdlahospicjum.

serce

Dzięki #razemdlahospicjum o opiece u kresu życia dowiedziało się wiele osób także poza granicami naszego województwa i kraju. W akcję włączyły się wybitne osoby, m.in..: Prezydent Wrocławia – Rafał Dutkiewicz, Retor Uniwersytetu Medycznego – prof. Marek Ziętek, Podróżnik – Aleksander Doba i wielu, wielu profesorów, doktorów, studentów a przede wszystkim LUDZI DOBREGO SERCA.

To dzięki Państwu możemy zmieniać świat na lepsze, możemy świadczyć dobrą i profesjonalną opiekę, możemy zmieniać stereotypy mówiąc że „Hospicjum to też życie!”.

W ramach tej akcji zostały zakupione 2 pompy infuzyjne strzykawkowe Braun (jedna z funkcją PCA) oraz uchwytami mocującymi.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY I ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY.

podziekowanie oryginal custom