Kolejna darowizna z Biura Gospodarczego i Kulturalnego Taipei

Serdecznie dziękujemy Panu Ambasadorowi i Przedstawicielom Biura Gospodarczego i Kulturalnego Taipei w Polsce (www.roc-taiwan.org/PL)  za przekazanie kolejnej darowizny na rzecz Hospicjum Bonifratrów Św. Jana Bożego we Wrocławiu.

taipei biuro

Dzięki tej darowiźnie zakupiono dla pacjentów Hospicjum stacjonarnego i domowego specjalistyczny sprzęt medyczny między innymi:

• - podnośnik AKS Goliath wraz z kamizelką AKS Goliath oraz wieszakiem transportowym i kamizelką dla osób leżących 8-pkt.,
  • - 5 sztuk materacy pneumatycznych z regulacją ciśnienia, rękawowych, z zaworem CPR,
  • aparat do masażu uciskowego sekwencyjnego MK400 (ZESTAW Z MANKIETAMI: 2 mankiety na kończyny dolne, 1 mankiet na kończynę górną),
  • pulsoksymetry, ciśnieniomierze i termometry elektroniczne na podczerwień.
  •

Także dziękujemy za pomoc w realizacji tego ważnego dla nas przedsięwzięcia Panu Jarosławowi Maksiakowi i Panu Yeh-Shin Chu z Biura Gospodarczego i Kulturalnego Taipei.

•