Witaj w naszym Domu Gościnnym

Zostań Przyjacielem Hospicjum

Celem działania Hospicjum, zarówno domowego jak i stacjonarnego, jest zapewnienie chorym i ich rodzinom holistycznej opieki, która będzie skutecznie łagodziła skutki choroby i maksymalizowała jakość życia chorych i ich bliskich.

Realizacja tego celu wymaga znacznego nakładu środków finansowych pozwalających na zapewnienie niezbędnych leków, środków pielęgnacyjnych, sprzętu. Nieodzowne jest również zaangażowanie i pełne oddanie wyspecjalizowanego personelu sprawującego opiekę i wspierającego chorych i ich bliskich w tym wyjątkowo trudnym czasie walki z chorobą nowotworową i jej skutkami.

pomocna doPacjenci będący pod opieką Hospicjum stacjonarnego i domowego nie ponoszą żadnych kosztów związanych z opieką. W większości, koszt pobytu pacjentów pod opieką Hospicjum jest refundowany przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Hospicjum korzysta również z darowizn, wsparcia sponsorów, środków przekazywanych w ramach 1% podatku.Każda złotówka przekazana na rzecz Hospicjum wspiera nas w realizacji naszego celu.

Jak mogę wesprzeć Hospicjum

  • przekazując leki, środki opatrunkowe i pielęgnacyjne, sprzęt medyczny i rehabilitacyjny
  • przekazując środki finansowe - druk wpłaty


  • przekazując 1% podatku od dochodu -szczegóły poniżej w artykule "Towarzystwo Pomocy Hospicjum Bonifratrów"
  • przekazując inne produkty (np. rośliny ogrodowe, sprzęt do pielęgnacji ogrodu, artykuły biurowe)
  • zostając wolontariuszem hospicyjnym - szczegóły w zakładce "Wolontariat hospicyjny"


Jeśli masz wątpliwości, czy artykuły, które chcesz przekazać hospicjum znajdą zastosowanie i będą nam przydatne skontaktuj się z nami.

 

 

Szukaj